PREDUPISNI ROK JE U TOKU! Požurite i iskoristite neverovatan popust na školarinu!

Nema više čekanja, jer je budućnost nepredvidljiva, a u to smo se svi uverili u susretu sa zlokobnim Kovidom-19, sa kojim se borimo već skoro godinu dana.

Mislite danas na budućnost svog deteta i obezbedite mu najbolje moguće školovanje, veće šanse za dalji napredak, kao i sigurnost!

Idealni uslovi koje pruža srednja škola “Kosta Cukić” omogući će vašem detetu da sa lakoćom usvaja znanje, postavlja odlične temlje za svetliju budućnost i uz to stvara nezaboravne uspomene.

Zbog zaštite učenika od koronavirusa, trenutno se nastava u našoj školi održava onlajn, a ovaj elektronski vid učenja potpuno je oduševio đake, ali i njihove roditelje.

Pored najboljih uslova za dete, nudimo i najbolje uslove za roditelje!

Neverovatan popust na školarinu od čak 50% možete ostvariti tokom cele godine.

Ipak, broj mesta u predupisnom roku je ograničen, a neki su već osigurali svoje mesto u narednoj školskoj godini. Zato budite brzi i izaberite najbolje za svoje dete, ali i sebe!

Zakažite posetu školi i uverite se da je srednja škola “Kosta Cukić” idealan izbor, ali i rešenje!

Za više informacija, možete se javiti na sledeći kontakt telefon: 060/3033-396